DAVIDOFF COOL WATER WOMAN SEA ROSE

Svítání. Okamžik půvabu a smyslnosti, kdy se zastavil čas. Jak slunce pomalu stoupá na obzor, ona se vynořuje z moře. Bledé růžové světlo nového dne hladí její tvář. Stříbrné kapky vody se třpytí na její hedvábné pokožce. Je to mořská panna proměněná v ženu, sen se stal skutečností. Křehká, ale silná, jemná, přesto energická, je v dokonalé symbióze s živly. A v její okouzlující vůni se ukrývá tajemství její kvetoucí ženskosti.

Sea Rose je nejnovější vůní z řady DAVIDOFF Cool Water, která poodkrývá zcela novou stránku věčné love story mezi ženou a mořem. Něžná a lahodná, tato mimořádně svěží vůně oslavuje čistotu a spontánnost. Žena Sea Rose žije v dokonalé harmonii s krásou přírody. Svěží a nevinná jako nový den, hluboká a moudrá jako oceán, je v naprostém souladu se světem kolem. ¨

Sea Rose se otevírá jemnými horními nótami hrušky nashi. Toto aromatické japonské ovoce poskytuje lahodnou předzvěst jedinečnosti vůně. Následuje bohatá a jemná květinová kompozice, která je obratně uspořádána kolem sladké nóty květu pivoňky. Tento unikátní buket představuje samotnou podstatu Sea Rose, okouzlující dotyk mládí a nevinnosti. Jemný kontrast vytvářejí základní nóty z pižma, které postupně odhalují novou dimenzi hluboké a strhující smyslnosti.

19.jpg

Zobrazit jako: katalog | tabulku