GUESS Girl

Parfumér Laurent Le Guernec ze společnosti IFF chtěl ve vůni GUESS Girl zachytit okouzlující setkání s nádechem romantického svádění.

Chtěl jsem, aby tato vůně zachycovala mladiství, koketní a velmi sexy aspekt, inspirovaný ženami jako Brigitte Bardot a Marilyn Monroe, říká Laurent Le Guernec. A právě květ akátu podtrhuje onen smyslný a sladký postoj GUESS Girl, který jsem hledal. Toto fascinující spojení se stalo základem samotné vůně. Exotický aspekt a svůdnost jsou pozvednuty lahodnou směsí mimózy, tropické orchideje a kalifornského západu slunce.

Vůně se otevírá výbuchem sladkého příslibu: nevinný malinový nektar, lahodný meloun a fascinující nóty bergamotu. Nechte se svádět vzrušující směsí brazilské tropické orchideje, opojného květu akátu a omamné lilie. Na konec vás uchvátí smyslná vanilka a hřejivé santalové dřevo,zanechávající dojem stejně dlouhotrvající jako rtěnka na polštáři.

Balení vůně GUESS Girl je hravě ženské a představuje se ve sladce růžovém designu. Jemně růžová krabička je zdobená fuchsiovou stuhou, která se proplétá kolem celého balení a vytváří písmeno G. Uvnitř se skrývá jedinečný skleněný flakon ztělesňující křivky své múzy. Nové černé psané logo objevující se na krabičce i flakonu představuje GUESS Girl osudový milostný dopis. Černá stužka ležérně uvázaná kolem zlatého hrdla a výrazné květinové víčko vytvořené tvrými okvětními plátky svázanými jemnou stuhou dokonale reprezentují ženu GUESS. Žena GUESS je temperamentní a odvážná, zároveň také něžná a ženská stejně jako různorodé prvky balení.

34.jpg

Zobrazit jako: katalog | tabulka