Parfémy Litoměřice  

Parfém je směs esenciálních olejů a dalších aromatických látek specifických vůní a kvalit. Používaly se již ve staré Mezopotámii a Egyptě k vyvolání příjemné a atraktivní vůně. Každý z nás, ať muž či žena, má touhu vonět a být tak pro svůj protějšek přitažlivější. Vybrat správný parfém, který by dokonale seděl, však není tak snadné, jak by se mohlo zdát. Nabídka je široká a možností nepřeberně.

A právě proto je zde parfumerie Finessa. Hýčkáme si své zákazníky již 21 let a jsme vždy připravení a ochotní Vám pomoct vybrat správnou a jedinečnou vůni pro Vás.

Vybírat můžete:

  • dámské parfémy
  • pánské parfémy
  • unisex parfémy

Parfémy se od nepaměti řadí k luxusnímu zboží, proto by se výběr neměl uspěchat. V naší nabídce najdete širokou škálu parfémů prestižních světových značek: Chanel, Christian Dior Armani, Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Hugo Boss, Lancome a mnoho dalších. Pomůžeme Vám vybrat vůni přesně podle Vašich představ, přání a potřeb.

Jak vybrat správný parfém?

Vždy volte takové parfémy, které se k Vám hodí a podtrhují Vaši jedinečnost. Jste-li sportovní, energický typ budou vám sedět lehké a svěží vůně. Pokud patříte spíše k ženám romantickým a elegantním, sáhněte po výraznější, kořeněné vůni.

Velmi důležité je také přihlížet k roční době. V horkých letních dnech volte raději parfémy svěží, lehké. V zimě dejte naopak přednost nápadnějším, intenzivnějším vůním.

Vybírat můžete také podle příležitosti. Jiný parfém použijete na večer do společnosti, po jiném sáhnete, když si půjdete odpoledne zasportovat.

Parfémy Litoměřice – rádi Vám s výběrem správné vůně poradíme.

Líčení Litoměřice

Která žena by si nepřála svěží, hladkou a mladistvou pleť. Aby však byla pokožka dokonalá, je potřeba se o ni náležitě starat a používat vhodnou kosmetiku. I proto je zde parfumerie Finessa. Pomůžeme Vám vybrat správný a pro Vás vhodný kosmetický přípravek. Nabídneme líčení od profesionálních vizážistek ZDARMA. Vhodné líčení z Vás udělá ženu moderní, sebevědomou a přirozeně krásnou. Podtrhne Vaše přednosti, potlačí drobné vady na kráse.

Správné líčení a péče spolu s vhodným parfémem z Vás udělá neodolatelnou ženu vamp.

Parfumerie Litoměřice

Nechte se hýčkat v příjemném a přátelském prostředí. Každé ženě se u nás dostane individuálního přístupu a pomoci od našich zkušených pracovnic.  

Nabízíme Vám:

  • individuální přístup
  • odbornou péči
  • vstřícné jednání
  • efektivní a rychlé řešení 

Naše ochotné a zkušené pracovnice Vám rády poradí s Vaším problémem, nabídnou rychlé a spolehlivé řešení ve zlomku času, který byste strávili bezradným přehrabováním regálu v konkurenčních řetězcích.

Máme pro Vás otevřeno každý všední den od 9- 18 hodin a v sobotu od 9-12 hodin. (Mírové náměstí 11, Litoměřice)

Každá žena je krásná, když ví, jak se o sebe starat.  

Parfémy Litoměřice – dopřejte si luxus, dopřejte si finessu

 

 

Novinky

Moschino Forever Sailing

Forever Sailing je zbrusu nová pánská vůně značky Moschino mimořádně svěží, plná ...

Více

Moschino Chic Petals

Elixír radosti je tu! Přišel čas zastavit se a zachytit okamžik plný smíchu a ...

Více

HALLOWEEN Fleur

Fleur je synonymem pro krásu mládí. Ve všech jazycích i v každé kultuře symbolizují ...

Více

Více novinek v sekci novinky

Akce

Akce

20% sleva na vůni Little Kiss Cherry od Salvatora Dalího...

Více

Více akcí v sekci akce

 
 
© 2011 - 2019 J. M. POST - WWW STRÁNKY
zavřít