Just Cavalli

Láska na první zakousnutí

Vůně. Přitažlivá vůně nesoucí se vzduchem. Podvědomě známá. Naprosto sbližující. Nemůžete si ji odepřít, natož ji ignorovat. Jako kousnutí lásky. Prostě teď, prostě sexy, prostě Cavalli. Hon začíná. Hraješ tu hru?

Just me

Pocit rovnováhy, dotek smyslnosti. Just Cavalli pro něj je naprosto mužná vůně, lekce stylu a svádění. Smělá a spontánní, je to vůně mládí a svobody, volání divočiny odrážející se v samém srdci města.

Just play

Muž Just Cavalli je sebejistý a je si plně vědom svého šarmu. Hraje hru života naplno, bez omezení a bez zábran. Rád svádí a je sváděn a užívá si vzrušení z lovu. I v městském a sofistikovaném prostředí stále zůstává v kontaktu se zvířecí stránkou sebe samého.

Just more

Just Cavalli je víc než jen parfém. Je to postoj, způsob bytí. Jeho značkou je Just Cavalli kousnutí, silný symbol sounáležitosti. Nošení vůně Just Cavalli je rituál, zasvěcení do nového městského kmene. Je to znamení osudu. Sjednocuje bytosti, které byly určeny ke spoutání na věčnost. Být jediní svého druhu.

Just scent

Vůni Just Cavalli pro něj vytvořili mistři parfuméři Domitille Bertier a Clément Gabarry ze společnosti IFF. Je to svěží koženo dřevitá kompozice. Otevírá se nótou divokých chilli paprik, silného symbolu mužnosti a svádění. Tento nápadný úvod je těsně následován sofistikovanými a smyslnými nótami v srdci z dřeva vetiveru, které dodává vůni pozemskou a nepatrně kouřovou povahu. Základní nóty z hladké kůže přinášejí výraznou intenzitu a přitažlivost. Svěží, smyslná a plná života. Tato vůně je ódou na mládí a svádění.

Just style

Flakon, zcela v duchu celého parfému, dokonale zosobňuje odvážnou mužnost. Těžké modré sklo ukryté v kovové šedi dodává pocit vyrovnanosti a sebevědomí. Jeho hmotnost i hustota odrážejí kvalitu použitých materiálů. Modrý prstenec s krajtovitým vzorem je obtočen kolem víčka flakonu a připomíná zvířecí instinkt, který může být uvolněn. Vrchol víčka zdobí kultovní logo Just Cavalli bite. Krabička perfektně doplňuje fascinující flakon. Šupinatá struktura mluví o smyslnosti a pokušení. Její jemný povrch přináší stejný pocit, jako kdybyste se dotýkali živé kůže. Po vzoru flakonu je vrchní část krabičky zvýrazněna kovově šedivou barvou. Jméno parfému je zobrazeno modrým krajtovitě zbarveným písmem. Celé balení oslavuje odvahu a divokost tohoto jedinečného parfému.

 Just talent

Tváří nové vůně Just Cavalli pro něj je vycházející hvězda, mladý brazilský model Marlon Texeira. Díky své přirozené smyslnosti, nenucené eleganci a smyslu pro styl je perfektní volbou pro tuto nekompromisní vůni. Tiskovou kampaň nafotil Mario Sorrenti. Tento slavný módní fotograf je známý rafinovanou smyslností, která je spjata s jeho prací. Televizní spot režíroval Jonas Akerlund, talentovaný švédský režisér. Natočil úžasná hudební videa pro prestižní umělce, jako jsou Madonna, Lady Gaga, U2 nebo The Rolling Stones. Jeho představa vášnivé honičky mezi dvěma milenci označenými kousnutím Cavalli je zároveň vášnivá i rafinovaná. Celá reklama je plná život a vzdává sofistikovaný hold hodnotám Just Cavalli.

14.jpg

Zobrazit jako: katalog | tabulku