seznam aktuálních novinek  —> Especially ESCADA Elixir

Especially ESCADA Elixir

ESPECIALLY ESCADA Elixir je nová parfémová voda značky ESCADA. Mocná interpretace originální, růžemi inspirované vůně představuje vzrušující přírůstek do kolekce ESPECIALLY ESCADA. Vychází z klasické Eau de Parfum a pracuje i s hravou jemností Delicate Notes Eau de Toilette. Intenzivní vůně, která ztělesňuje radost a sofistikovanost Elixir, je inspirována elegantní a sebevědomou ženou ESCADA, jíž nechybí „joie de vivre“ a která kdykoliv rozjasní své okolí radostným úsměvem.

Kreativní inspirací k nové vůni je sen o překrásné noční zahradě v mlze, kde při západu slunce rozkvétají vzácné, temně fuchsiové růže, z nichž se line bohatá, intenzivní a podmanivá vůně. Noční zahrada plná růží je okouzlujícím místem plným zázraků a štěstí, které se právě probouzí k životu v úžasném příběhu se supermodelkou Bar Rafaeli v hlavní roli.

Pro nového člena rodiny ESPECIALLY ESCADA je příznačný akord osmanské růže pocházející z Turecka. Bohaté přírodní aroma růže je zjemněno orientálními fasetami, které jí propůjčují na hloubce, barevnosti a intenzitě. S jejich pomocí se lehce transformuje svěžest růžových růží ESPECIALLY ESCADA a Delicate Notes ve vůni s intenzitou a smyslností temně fuchsiové růže.

Especially Escada Elixir Escada for women

 

Novinky

Moschino Forever Sailing

Forever Sailing je zbrusu nová pánská vůně značky Moschino mimořádně svěží, plná ...

Více

Moschino Chic Petals

Elixír radosti je tu! Přišel čas zastavit se a zachytit okamžik plný smíchu a ...

Více

HALLOWEEN Fleur

Fleur je synonymem pro krásu mládí. Ve všech jazycích i v každé kultuře symbolizují ...

Více

Více novinek v sekci novinky

Akce

Akce

20% sleva na vůni Little Kiss Cherry od Salvatora Dalího...

Více

Více akcí v sekci akce

 
 
© 2011 - 2019 J. M. POST - WWW STRÁNKY
zavřít