Roses de Chloe

PĚT LET VONNÉ ELEGANCE

V ROCE 2008 SE ZRODILO NOVÉ KVĚTINOVÉ VYJÁDŘENÍ. MYSLELI JSME SI, ŽE ŽÁDNÁ DALŠÍ TAJEMSTVÍ JIŽ NEMOHOU BÝT ODHALENA. NYNÍ VŠAK RŮŽE PROMLUVILA S POEZIÍ NIKDY PŘEDTÍM NEPOZNANOU. VÝRAZNÁ VŮNĚ. PIŽMOVÁ A RAFINOVANÁ. DNES SLAVÍ TATO JEDINEČNÁ RŮŽE PĚT LET ÚSPĚCHŮ A ELEGANTNÍCH VARIACÍ. ŠANCE PRO CHLOÉ OBOHATIT TUTO RODINU NADČASOVÉ KLASIKY O NOVOU VŮNI.

RŮŽE V SAMOTNÉM SRDCI VYJÁDŘENÍ CHLOÉ

OD VŮNĚ EAU DE PARFUM PŘEDSTAVENÉ V ROCE 2008 PO L´EAU DE CHLOÉ UVEDENÉ NA TRH V ROCE 2012, ODHALUJE RŮŽE SVÉ RŮZNÉ PODOBY. NESPOUTANÁ A NEMÉNĚ DRAHOCENNÁ NEŽ JEJÍ PŘEDCHŮDCI, RŮŽE CHLOÉ VYTYČILA VONNÉ ÚZEMÍ S JEDINEČNOU OSOBNOSTÍ. VZDUŠNÁ, ZÁŘIVÁ, JEMNÁ, INSPIRUJE NOVÉ VARIACE, JEJICHŽ AUTORY JSOU PARFUMÉŘI MICHEL ALMAIRAC A MYLÈNE ALRAN (ZE SPOLEČNOSTI ROBERTET).

TISÍCE LÍSTKŮ

ROSES DE CHLOÉ JE POZVÁNKOU K NĚŽNOSTI. RŮŽE OKAMŽITĚ VYZAŘUJE NEUVĚŘITELNOU SVĚŽEST. POCIT ODVOZENÝ OD BERGAMOTU, KTERÝ SE POSTUPNĚ SPOJUJE SE SRDCEM Z ESENCE Z DAMAŠSKÉ RŮŽE SPOLU S AKORDY MAGNÓLIE. NA KŮŽI SE POTÉ ROZPROSTŘE STOPA BÍLÉHO PIŽMA A AMBRY, PODPIS DOMU CHLOÉ.

RŮŽOVÁ STUHA

JAKO ČERVEŇ, KTERÁ ZVÝRAZŇUJE LÍCE, FLAKON JE POZVEDNUT RŮŽOVOU STUHOU. VĚRNÝ SILUETĚ KLASICKÉHO FLAKONU CHLOÉ EAU DE PARFUM, LUXUSNÍ SKLENĚNÝ FLAKON JE KORUNOVÁN STŘÍBRNÝM HRDLEM A PRŮHLEDNÝM VÍČKEM. TEKUTINA UVNITŘ V JEMNĚ RŮŽOVÉM ODSTÍNU VYJADŘUJE DELIKÁTNOST VŮNĚ.

TŘI KOMPLICI KRÁSY

TŘI ZÁŘIVÉ KRÁSKY ZTĚLESŇUJÍ NOVOU VŮNI ROSES DE CHLOÉ. TILDA LINDSTAM, CAROLINE BRASCH NIELSEN A ESTHER HEESCH JSOU VEDENY UMĚLECKÝM A KREATIVNÍM ŘEDITELEM FABIENEM BARONEM.

15.jpg

Zobrazit jako: katalog | tabulku